Światłowody są idealne dla tych, którzy mają trudności z cieszeniem się normalnym zakresem efektów świetlnych. Osoby słabo widzące mogą mieć różne zdolności. Silne działanie tych produktów ma na celu przełamanie barier percepcyjnych, które mogą mieć niektóre osoby niepełnosprawne.

Światłowody stymulują i utrzymują uwagę. Są bezpieczne w dotyku i nie zawierają lateksu.

 

Tuby bąbelkowe zapewniają wielozmysłową informację zwrotną i stymulują system wizualny, ułatwiając klientowi śledzenie bąbelków i obiektów. Ciągłe efekty zmiany koloru są również przydatne do promowania rozpoznawania kolorów i percepcji wzrokowej. Co więcej, kiedy twój klient patrzy na tubę, jego/jej poziom relaksu może się zwiększyć.

 

PANELE INTERAKTYWNE

PRZEŁĄCZNIKI

Przełączniki otwierają świat interakcji dla osób, które doświadczają ograniczonego ruchu, pomagają poprawić zdolności motoryczne i pomagają przekazywać informacje o przyczynie i skutku. Urządzenia te mogą być bardzo inspirujące, pozwalając użytkownikowi kontrolować wiele aspektów swojego środowiska za jednym pstryknięciem przełącznika.

Produkty i środowiska Snoezelen Multi-Sensoryczne mogą być używane do stymulowania użytkowników poprzez dostarczanie ekscytujących efektów wizualnych, muzyki i dźwięków, ożywczych zapachów i tekstur do zbadania.

Snoezelen może być używany jako narzędzie do nauki i rozwoju, może być używany do dopasowywania kolorów, zrozumienia przyczyny i skutku oraz tworzenia środowisk tematycznych do nauczania.

 

Od ponad 30 lat dostarczamy terapeutom i pracownikom służby zdrowia zestaw narzędzi Snoezelen Multi-Sensoryczne. Od przenośnych zasobów po niestandardowe środowiska wielozmysłowe — mamy rozwiązania, które mogą pomóc.

 

Produkty i środowiska Snoezelen Multi-Sensoryczne mogą być używane do uspokajania i zmniejszania poruszenia dzięki zastosowaniu delikatnego światła, kojącego dźwięku, relaksujących zapachów i tekstur.

 

STYMULACJA

ROZWÓJ

TERAPIA

RELAKS

Pokoje Multi-Sensoryczne Snoezelen to relaksujące przestrzenie, które pomagają zmniejszyć pobudzenie i niepokój, ale mogą również angażować i zachwycać użytkownika, stymulować reakcje i zachęcać do komunikacji.

Czym są Pokoje Multi-Sensoryczne

POKOJE MULTI-SENSORYCZNE

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

Panele interaktywne wprowadzają interaktywny kolor dźwięk i światło do środowiska sensorycznego. Można je zamontować na ścianie lub umieścić na tragarzach, aby były przenośne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KANAPA DEESKALACYJNA

TUBY BĄBELKOWE

ZOBACZ WIĘCEJ

ŚWIATŁOWODY

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTORY

ZOBACZ WIĘCEJ

Projekcja jest potężnym narzędziem ułatwiającym zmiany w MSE. Służy do promowania relaksu poprzez zaangażowanie wizualne. Projektory zapewniają nieskończone możliwości zanurzenia klienta w znaczącym wirtualnym doświadczeniu. 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. H. Sienkiewicza 6B/32

83-000 Pruszcz Gdański

 

Tel.: +48 603 508 872

Faks: 58 713 82 74

 

E-mail: cormed@cormedmd.pl 

Website: www.cormedmd.pl 

Na skróty

 

 

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolorystyka może odbiegać od rzeczywistości

Copyright © 2015 - 2020 Cormed MD All RIghts Reserved

 

 

Szybki kontakt