USTAWIENIA POKOJU

RELAKS I ROZRYWKA

KOMUNIKACJA I INFORMACJA

Recornect GRASP to rozbudowana platforma oprogramowania opracowana dla osób w nadzorowanych sytuacjach. Oprogramowanie GRASP można zainstalować na ścianach multimedialnych CoWin oraz na urządzeniach z ekranem dotykowym, takich jak tablety. Użytkownicy mają dostęp do szerokiej gamy aplikacji za pomocą prostego interfejsu użytkownika, opartego na ikonach, które można obsługiwać dotykiem. Liczbę i rodzaj aplikacji można dostosować dla każdego urządzenia do potrzeb i możliwości użytkownika. Mało tego, opiekunowie mogą w każdej chwili zmienić tę kompilację za pomocą specjalnej aplikacji menedżera, którą można zainstalować na tablecie.

EKRAN

 

Rozmiar ekranu                        32 cali (81 cm)

Rozdzielczość                           1920x1080 (pełne HD)

Orientacja                                  Portret

EKRAN

 

Rozmiar ekranu                        48 cali (122 cm)

Rozdzielczość                           1920x1080 (pełne HD)

Orientacja                                  Portret

OBUDOWA

 

Wymiary                                    1066 x 675 x 140 mm (wys. x szer. x gł.)

Materiał - rama                         Stal malowana proszkowo

Materiał - szkło                         10mm hartowane

Waga                                         45 kg (w przybliżeniu)

Norma siły                                 EN-ISO-1056

 

 

 

 

PLIKI DO POBRANIA

INFORMACJE OGÓLNE

PLIKI DO POBRANIA

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

SERWIS I MONTAŻ

3 LATA GWARANCJI

OBUDOWA

 

Wymiary                                   1433 x 879 x 140 mm (wys. x szer. x gł.)

Materiał - rama                        Stal malowana proszkowo

Materiał - szkło                        10mm hartowane

Waga                                         72 kg (w przybliżeniu)

Norma siły                                 EN-ISO-1056

 

 

 

                            

PLIKI DO POBRANIA

INFORMACJE OGÓLNE

INNOWACJA RECORNECT

Multimedialny panel CoWin to innowacja firmy Recornect. Panel multimedialny CoWin umożliwia nam bezpośredni wkład w poprawę opieki i jakości życia osób podatnych na zagrożenia. Panel multimedialny CoWin oferuje osobom podatnym na zagrożenia szansę pomocy sobie w ich osobistych strategiach radzenia sobie poprzez zastosowanie własnych rozwiązań. Pozwala im to zachować samozarządzanie i kontrolę. Korzystając ze specjalnie opracowanego w tym celu oprogramowania GRASP, na panelu multimedialnym CoWin można zaoferować spersonalizowaną kompilację aplikacji, która idealnie pasuje do opcji i potrzeb osoby poddawanej leczeniu.

 

COWIN-32 to interaktywny ekran, który został zaprojektowany jako tańsze rozwiązanie niż COWIN-48 . Ten panel multimedialna jest mniejszy i tańszy. Dzięki temu nadaje się do instalacji np. w pokojach jednoosobowych w psychiatrii, zakładach karnych i opiece nad osobami niepełnosprawnymi umysłowo. Konstrukcja składa się ze stalowej ramy, w której osadzony jest szklany panel. Szkło jest odporne na skrajną przemoc, dzięki czemu produkt spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa w psychiatrii i psychiatrii sądowej. COWIN-32 ma orientację pionową, wyraźnie zwiększając podobieństwo do okna. Jest wbudowany i całkowicie zlicowany ze ścianą. System posiada głośniki do celów komunikacyjnych, mikrofon i kamerę.

PANEL MULTIMEDIALNY 

DO POMIESZCZEŃ O WYSOKIM POZIOMIE BEZPIECZEŃSTWA

Panel multimedialny COWIN-48 to interaktywny ekran przeznaczony do użytku w pomieszczeniach o wysokim poziomie bezpieczeństwa, w psychiatrii, zakładach karnych oraz opiece nad osobami niepełnosprawnymi umysłowo. 

Konstrukcja składa się ze stalowej ramy, w której osadzony jest szklany panel. 

Szkło jest odporne na skrajną przemoc, dzięki czemu produkt spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa w psychiatrii i psychiatrii sądowej. 

COWIN-48 ma orientację pionową, wyraźnie podkreślając podobieństwo do okna. 

Rozmiar ekranu również mocno wpływa na wrażenia. Użytkownik jest całkowicie zaangażowany w historię, a dzięki ekranowi naturalnej wielkości łatwiej jest mu się w nią wchłonąć. 

Ekran jest wbudowany i całkowicie zlicowany ze ścianą. 

System posiada głośniki do celów komunikacyjnych, mikrofon i kamerę.

 

PANEL MULTIMEDIALNY 

DO POMIESZCZEŃ O WYSOKIM POZIOMIE BEZPIECZEŃSTWA

PLIKI DO POBRANIA

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

SERWIS I MONTAŻ

3 LATA GWARANCJI

Panel medialny CoWin został stworzona, aby zaoferować pracownikom opieki i osobom leczonym nowe możliwości w sytuacjach kryzysowych, umożliwiając bezpieczną deeskalację.

 

Aspekt ludzki, samorządność i wolność wyboru osób poddawanych leczeniu, zyskuje na znaczeniu. W sytuacjach kryzysowych jednostki wykazują większe zainteresowanie samorządnością i własnością. Recornect mocno wierzy w tę transformację i opracowuje technologie, które ją wspierają.

 

Samozarządzanie

Zobacz 

INNOWACYJNY PANEL MULTIMEDIALNY

Może Cię zainteresować

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

SPERSONALIZOWANA KOMPILACJA APLIKACJI

Wspieranie stylów radzenia sobie

Zarządzanie sytuacją kryzysową

Deeskalacja w kryzysie

Style radzenia sobie i cechy osobowości są coraz częściej traktowane jako punkt wyjścia dla strategii rozwiązań i komunikacji w psychiatrii.

Spersonalizowane aplikacje na panelu multimedialnym CoWin dają osobom leczonym możliwość, w razie kryzysu, jak najszybszego zarządzania nim. Nawet w najcięższej fazie kryzysu osoba leczona może zachować samokontrolę.

 

 

Może Cię zainteresować

ZASTOSOWANIE W SEKTORACH ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Panel medialny CoWin został stworzona, aby zaoferować pracownikom opieki i osobom leczonym nowe możliwości w sytuacjach kryzysowych, umożliwiając bezpieczną deeskalację.

 

Z pomocą panelu multimedialnego CoWin osoba leczona może zachować kontrolę nawet w najgorszej fazie swojego kryzysu. Przy wsparciu opiekuna uzyskuje odpowiedni dostęp do własnych rozwiązań w postaci spersonalizowanych aplikacji. Mogą one zostać udostępnione przez świadczeniodawcę osobom wymagającym opieki w sytuacji kryzysowej podczas izolacji.

 

OPIEKA NAD ZDROWIEM PSYCHICZNYM

PSYCHIATRIA SĄDOWA

PSYCHIATRIA DZIECI I MŁODZIEŻY

OPIEKA NAD NIEPEŁNOSPRAWNYMI UMYSŁOWO

Panel multimedialny CoWin oferuje opiekunom w psychiatrii sądowej możliwość zaoferowania osobom, które całkowicie utknęły w leczeniu, nowych możliwości. Pierwsi ratownicy nadal mają dużą kontrolę, a bezpieczeństwo wyraźnie wzrasta dla wszystkich zaangażowanych stron. Ściana medialna CoWin oferuje im nowe możliwości wyjścia z walki o kontrolę krok po kroku.

 

Recornect koncentruje się na poprawie opieki nad wrażliwymi młodymi ludźmi. Panel multimedialny CoWin oferuje dostawcom opieki i nieformalnym opiekunom możliwość dodatkowego zapewnienia właściwej opieki bez zaniedbywania orientacji w sobie i własnych możliwości. Panel multimedialny CoWin ma w istocie wspierać sposób, w jaki młodzi ludzie mogą się utrzymać w sytuacji kryzysowej. 

 

 

SĄDOWNICTWO

Innowacyjne rozwiązania Recornect spełniają najwyższe wymagania bezpieczeństwa i dlatego mogą być również stosowane w instytucjach pozbawienia wolności do celów komunikacji, deeskalacji i przekierowania.

 

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. H. Sienkiewicza 6B/32

83-000 Pruszcz Gdański

 

Tel.: +48 603 508 872

Faks: 58 713 82 74

 

E-mail: cormed@cormedmd.pl 

Website: www.cormedmd.pl 

Na skróty

 

 

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolorystyka może odbiegać od rzeczywistości

Copyright © 2015 - 2020 Cormed MD All RIghts Reserved

 

 

Szybki kontakt