Minimalna szerokość opaski lub powierzchni, do której zostanie zamontowana płyta magnetyczna, musi wynosić co najmniej 60 mm. Wrażliwy sprzęt elektroniczny może zostać uszkodzony w wyniku bliskości pola magnetycznego i nie powinien znajdować się w odległości mniejszej niż 150 mm od spodu wsporników. Każde urządzenie zwalniające ładunek ze swej natury może spowodować uszkodzenie podczas obsługi. Artykuły zawieszone na magnetycznym systemie zapobiegającym podwiązywaniu YewdaleKestrel ® spadną po pociągnięciu.

Produkty YewdaleKestrel ® zostały zaprojektowane wyłącznie jako produkty samodzielne. Przy ocenie lub aranżacji pokoju należy zachować ostrożność, aby upewnić się, że produkty YewdaleKestrel ® nie mogą być niewłaściwie użyte w połączeniu z jakimkolwiek innym przedmiotem, meblami lub mocowaniami w pomieszczeniu. Obowiązkiem użytkownika końcowego lub klienta jest upewnienie się, że produkt jest odpowiedni do środowiska, w którym jest instalowany. Produkty YewdaleKestrel ® muszą być montowane przez wykwalifikowanego specjalistę, zgodnie z instrukcjami producenta. Niezastosowanie się do tego zalecenia może zagrozić skuteczności produktu jako systemu zapobiegającego ligaturom.

Wymaganiem NHS jest, aby przedmioty zawieszone na systemach nośnych zwalniających obciążenie były co roku konserwowane i testowane pod obciążeniem zgodnie z instrukcjami producenta. System YewdaleKestrel ® nie wymaga konserwacji, a jego wydajność pozostaje niezmienna nawet po wielokrotnym użyciu. Wymagane jest jednak przeprowadzenie fizycznej inspekcji i testów okuć YewdaleKestrel ® w celu zidentyfikowania wszelkich możliwych uszkodzeń lub śladów manipulacji oraz corocznego testu obciążenia. 

 

Magnetyczne zabezpieczenie przed podwiązaniem SafeDoor Connect do łazienek z wandaloodpornym, miękkim rdzeniem piankowym. Wykonane z tkaniny trudnopalnej, posiadające konstrukcję zabezpieczającą przed manipulacją z podwójnym zabezpieczeniem dostępu, w tym wzmocnione szwy. Zawierają formułę antybakteryjną Biosafe, która wytrzymuje intensywne codzienne użytkowanie w szpitalach i środowiskach związanych ze zdrowiem psychicznym. Odporne na rozdarcie i plamy drzwi są antystatyczne i odpadną od magnetycznych płytek mocujących pod obciążeniem większym niż 9 kg.

 

 

 

  • Zawias samodomykający, opatentowany

  • Zawias montowany po lewej lub prawej stronie

  • Kolor/obraz do wyboru - zobacz naszą galerię zdjęć

  • Druk jednostronny lub dwustronny

  • Drzwi dwuskrzydłowe

 

Kluczową zaletą nowej konstrukcji drzwi Safe Door3 jest to, że magnesów nie można usunąć bez wyposażenia, do którego użytkownicy spoza serwisu nie będą mieli dostępu. Eliminuje to możliwość niewłaściwego użycia magnesów.

Magnesy odciążające YewdaleKestrel ® nie mogą się zablokować i zachowują swoją siłę magnetyczną w nieskończoność.

Drzwi z elastycznej miękkiej pianki stwarzają minimalne ryzyko obrażeń i znacznie zmniejszają ryzyko uszkodzenia drzwi.

Łatwe do montażu w drzwiach.

Zwiększone właściwości ognioodporne są zgodne z rygorystycznymi normami przeciwpożarowymi (klasa ogniowa Crib 7 – BS 5852: 2006).

Drzwiczki zapobiegające załamaniu mają wycięty uchwyt i atrakcyjny, zakrzywiony profil o grubości 9 mm.

Materiał z włókna szklanego zapewnia trwałość i odporność.

Dzięki wodoodpornym materiałom doskonale nadaje się do łazienek.

Dzięki antybakteryjnej formule Biosafe ® SafeDoor nadaje się do stosowania w szpitalach i środowiskach związanych ze zdrowiem psychicznym.

Chroni prywatność i godność użytkowników usług, umożliwiając jednocześnie kontrole obserwacyjne.

Możesz zdecydować się na druk jednostronny lub dwustronny, umożliwiający umieszczenie kojących obrazów na łatwej do czyszczenia powierzchni. Raporty wskazują, że drukowanie dwustronne ogranicza ryzyko wandalizmu, ponieważ nie ma pustej strony, na której można rysować.

Możemy zapewnić niestandardowy nadruk i różne szerokości w zależności od potrzeb

 

 

 

Może Cię zainteresować

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

Wytyczne

Specyfikacja

Opcje

Korzyści

Drzwi bezpieczne łazienkowe

Safet Door 3

 

 

 

  • Charakteryzuje się zgłoszoną do opatentowania konstrukcją, w której magnesy są trwale przymocowane do ościeżnicy.

  • Celem nowego projektu jest zapewnienie drzwi do łazienki z możliwością zwolnienia obciążenia, z przymocowanymi magnesami, aby zapobiec ich przesunięciu z miejsca zainstalowania.

  • Niezawodne magnesy zwalniane są pod obciążeniem 9 kg

  • Konstrukcja zapobiegająca manipulacji ze wzmocnionymi szwami

  • Magnesów nie można usuwać i wykorzystywać do ingerencji w systemy zamykające w budynku

 

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Aleja Grunwaldzka 415

80-309 Gdańsk

Alchemia Argon

Centrum biznesowe

 

Tel.: +48 603 508 872

Faks: 58 713 82 74

 

E-mail: cormed@cormedmd.pl 

Website: www.cormedmd.pl 

Na skróty

 

 

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolorystyka może odbiegać od rzeczywistości

Copyright © 2015 - 2020 Cormed MD All RIghts Reserved

 

 

Szybki kontakt