Wymaganiem NHS jest, aby przedmioty zawieszone na systemach nośnych zwalniających obciążenie były co roku konserwowane i testowane pod obciążeniem zgodnie z instrukcjami producenta. Wydajność systemu YewdaleKestrel ®  pozostaje stała nawet po wielokrotnym użyciu. Wymagane jest jednak przeprowadzenie fizycznej inspekcji i testów okuć YewdaleKestrel ®  w celu zidentyfikowania wszelkich możliwych uszkodzeń lub śladów manipulacji oraz corocznego testu obciążenia. 

Uwaga dotycząca bezpieczeństwa

Wrażliwy sprzęt elektroniczny może zostać uszkodzony w wyniku bliskości pola magnetycznego i nie powinien znajdować się w odległości mniejszej niż 150 mm od spodu wsporników. Każde urządzenie zwalniające ładunek ze swej natury może spowodować uszkodzenie podczas obsługi. Artykuły zawieszone na magnetycznym systemie zapobiegającym zawiązywaniu YewdaleKestrel ® spadną po pociągnięciu.

Produkty YewdaleKestrel ® zostały zaprojektowane wyłącznie jako produkty samodzielne. Przy ocenie lub aranżacji pokoju należy zachować ostrożność, aby upewnić się, że produkty YewdaleKestrel ® nie mogą być niewłaściwie użyte w połączeniu z jakimkolwiek innym przedmiotem, meblami lub mocowaniami w pomieszczeniu. Obowiązkiem użytkownika końcowego lub klienta jest upewnienie się, że produkt jest odpowiedni do środowiska, w którym jest instalowany. Produkty YewdaleKestrel ® muszą być montowane przez wykwalifikowanego specjalistę, zgodnie z instrukcjami producenta. Niezastosowanie się do tego zalecenia może zagrozić skuteczności produktu jako systemu zapobiegającego ligaturom

Magnetyczne, zapobiegające załamaniu drzwi SafeDoor do łazienek z wandaloodpornym  miękkim rdzeniem piankowym. Wykonane z tkaniny trudnopalnej, skonstruowane przy użyciu materiałów zapobiegających otwieraniu i manipulacji Zawierają Biobezpieczną formułę antybakteryjną odporną na intensywne codzienne użytkowanie w szpitalach i środowiskach związanych ze zdrowiem psychicznym. Drzwi o masie 4 kg odporne są na rozdarcie i plamy. Drzwi są antystatyczne i odpadną od magnetycznych płytek mocujących pod obciążeniem większym niż 9 kg.

 

 

 • Zawias samodomykający, zgłoszony do opatentowania

 • Zawias montowany po lewej lub prawej stronie

 • Szerokość 1000mm oraz inne wymiary na zamówienie

 • Kolor/obraz do wyboru - zobacz naszą galerię zdjęć

Drzwi do łazienki bez ryzyka podwiązania sprawiają, że SafeDoor to jedyny wybór zapewniający akceptowalny poziom prywatności i godności, a jednocześnie zapewniający brak ryzyka. Drzwi zwalniające obciążenie znacznie zmniejszają ryzyko obrażeń.

Zaprojektowane z naciskiem na lekkość, aby zapewnić ochronę usługobiorców i personelu, to trwałe, odporne na rozdarcia i plamy rozwiązanie jest w standardzie zarówno wodoodporne, jak i ognioodporne.

Jego zewnętrzną powierzchnię można zadrukować w celu dopasowania do wystroju otoczenia.

Wykorzystanie sprawdzonych właściwości mocowania magnetycznego YewdaleKestrel ® oznacza, że ​​ma on również niezawodne działanie zapobiegające zawiązywaniu.

Prosty w instalacji.

Konstrukcja drzwi zapewnia użytkownikom usług prywatność, a jednocześnie umożliwia personelowi przeprowadzanie kontroli głowy i stóp podczas obserwacji.

 

Może Cię zainteresować

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

Wytyczne

Specyfikacja

Opcje

Korzyści

Drzwi bezpieczne łazienkowe

Safet Door 1

 

 

 

 

 • Drzwi do łazienki z możliwością zwolnienia obciążenia, charakteryzujące się zerowym ryzykiem podwiązania, zaprojektowane tak, aby wytrzymać codzienne użytkowanie przez pacjentów i klientów w szpitalach i środowiskach związanych ze zdrowiem psychicznym.

 • Wykonany z lekkiej miękkiej pianki, wykorzystuje w swoich punktach mocowania magnetyzm krótkiego zasięgu i pod nadmiernym obciążeniem oddziela się od ościeżnicy.

 • Taśma powlekana PCV, ułatwiająca czyszczenie i kontrolę infekcji.

 • Zewnętrzną powierzchnię można zadrukować wybranym przez Ciebie obrazem.

 • Zawiasy magnetyczne lewe lub prawe

 • Tkanina antybakteryjna

 • Odporne na manipulacje

 

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Aleja Grunwaldzka 415

80-309 Gdańsk

Alchemia Argon

Centrum biznesowe

 

Tel.: +48 603 508 872

Faks: 58 713 82 74

 

E-mail: cormed@cormedmd.pl 

Website: www.cormedmd.pl 

Na skróty

 

 

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolorystyka może odbiegać od rzeczywistości

Copyright © 2015 - 2020 Cormed MD All RIghts Reserved

 

 

Szybki kontakt